אבובים,גלישת רוח וקייטינג בעיר אילת

העיר הדרומית ביותר מדינת ישראל היא עיר הנופש המרכזית המועדפת על רוב האזרחים ברחבי הארץ. מדובר ביותר מסתם עיר, מדובר בעיר שנועדה במיוחד עבור אותם אנשים אשר מעוניינים לקחת הפסקה מהשגרה הלחוצה והאינטנסיבית, בין אם מדובר בהפסקה ארוכה בצורת נופש ובין אם מדובר בהפסקה ארוכה למשך פרק זמן ארוך ממושך. בעיר אילת קיים מגוון רחב של מקומות בילוי וכמו כן מרכזים מסחריים וחנויות ברחבי העיר בהם תוכלו לבצע את כל אשר על ליבכם, יחד עם היקרים לכם. חשוב לציין כי תכנון אטרקציות טרם הגעתם לחופשה עשוי להציל אתכם מעיכובים מיותרים ולהפוך את הטיול שלכם לנעים ומרגש הרבה יותר. במאמר הבא ריכזנו עבורכם את 3 האטרקציות המומלצות ששוה לבקר בהם בעת ביקורכם בעיר אילת:

אבובים באילת

אבובים באילת היא אחת האטרקציות המובילות והנפוצות ביותר בעיר אילת, ולא כל כך קשה להבין למה. אבובים באילת מתבצעים באמצעות סירה מהירה בעת בה מאחורי הסירה ממוקם אבוב שנגרר אחרי הסירה ועל האבוב, אתם שוכבים או לחילופין יושבים בהתאם לסוג האבוב בו בחרתם.

גלישת רוח

בעת ביקורכם בעיר אילת, כחלק מהאטרקציות המוצעות, תוכלו לבצע את אטרקציית גלישת הרוח. ניתן למעשה להשכיר גלשן רוח ולהתנסות בכוחות עצמכם לשוט באמצעות הרוח ולנווט בעזרת המנור. שכן יש לציין כי במידה ואתם לא מנוסים בספורט זה מוטב כי תתנסו באזור החוף הצפוני, חוף שמוגן יותר מבחינת רוחות.

קייטינג

מדובר בספורט אשר מתבצע גם הוא בעזרת הרוח, הקייטינג הינו ספורט הדורש מיומנויות רבות וכמו כן, שליטה בידיים ואימון מקדים, לאור העובדה שתצטרכו לעמוד על גבי מיגלש בזמן שאתם אוחזים את הכבלים המחוברים למצנח.
אנשים על אבובים באילת

תוכלו לשתף את הפוסט